Матераци: Интер е по-добре да вземе Пато, отколкото Тевес
Бившият защитник на Интер Марко Матераци коментира последните трансферни слухове около лагера на „нерадзурите" и по специално сагата с нападателя на Манчестър Сити Карло Тевес. Както е известно, вчера Масимо Морати призна, че неговият клуб е отправил оферта от 25 милиона евро за скандалният футболист, а в късния следобед стана ясно, че предложението на италианския вицешампион е било отхвърлено.
Според бранителя, преследването на аржентинският национал няма никакъв смисъл.
„Тевес? Ако бях на мястото на Интер, незабавно бих подписал с Пато. Това е един от най-силните нападатели на деня. Не мисля, че Тевес ще дойде тук", заяви Матераци в интервю за RMC Radio.
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Комо и Интер ще оставят всичко за реванша
- Арсенал готви мегатрансфер: насочва се към защитник на Интер
- Киву: Трябва да продължим в същия дух
- Интер се върна на победния път – 2:0 срещу Дженоа
- Интер ще се доближи до титлата с победа над Дженоа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]