Мадзари няма да напуска Наполи
Старши-треньорът на Наполи Валтер Мадзари заяви, че няма никакво намерение да се разделя в скоро време с неаполитанския клуб. Както е известно, 50-годишният специалист застана начело на „партенопеите" през октомври 2009 година на мястото на Роберто Донадони. Той класира Наполи на шесто място и веднага бе възнаграден от президента Де Лаурентис с договор, който ще задържи на „Сан Паоло" до юни 2013 година.
„Аз имам договор с Наполи и смятам да го уважавам. Имаме качества, необходими за спечелване на Скудетото, но за това е нужно време. Но като цяло смятам, че нещата при нас се развиват добре. Очакваме срещата с Челси от Шампионската лига, а в първенството на Серия А заемаме едно добро място. Да, сега Милан, Интер и Ювентус се сражават за титлата, а ние не. Но тепърва Наполи ще израства. Смятам, че ни чака голямо бъдеще", заяви Мадзари в ефира на Radio Kiss Kiss.
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
- Лукаку: Конте създаде футболиста, който съм днес
- Наполи започна преговори за Душан Влахович, грандове дебнат ситуацията
- Край на една успешна ера: Антонио Конте напусна Наполи
- Конте потвърди раздялата с Наполи и коментира възможността да поеме Италия
- Наполи изпрати Конте с победа над Удинезе
- Американски консорциум не се отказва от опита да купи Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]