Акуилани: Няма конфликт между Пато и Алегри
Полузащитникът на Милан Алберто Акуилани заяви, че между старши-треньора на отбора Масимилиано Алегри и нападателя Алешандре Пато няма никакви разногласия. Както е известно, по-рано 22-годишният бразилец в едно от интервютата си за Corriere dello Sport призна, че комуникацията му с наставника на тима е нарушена.
Веднага след това изявление се появиха слухове, че Пато е пред трансфер в ПСЖ, което пък накара вицепрезидентът на „росонерите" Галиани да отрече тези спекулации.
Същото направи днес и Акуилани, който в интервю за Sky Italia подчерта, че медиите търсят постоянно скандали и от едно недоразумение се прави нещо голямо, което не отговаря на истината.
„Пато и Алегри си общуват напълно нормално. Това, което се е случило между тях е едно обикновено недоразумение, което е нещо напълно естествено. Що се отнася до интервюто му, то е силно преувеличено и няма нищо общо с истината. Не мога да разбера, защо от нещо дребно се правят истории", заяви Акуилани.
- Милан и Галатасарай постигнаха споразумение за трансфера на Рафаел Леао
- Рафаел Леао е близо до Галатасарай, но има оферта и от Астън Вила
- Галатасарай е близо до сделка с Милан за Рафаел Леао
- Сисе избра Милан пред ПСВ: Почти всичко бе готово, но щом Милан се появи, промених решението си
- Вивиано впечатлен от Аморим: Милан избра силен старши треньор
- Брайтън се включи в битката за нежелания в Милан Юсуф Фофана
- Завършените трансфери в Европа за 25 август: всички официални сделки
- Милан обмисля трансфер на Джак Грилиш от Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]