Нагатомо носи успеха на Интер (видео)

Интер победи с минималното 1:0 при гостуването си на Дженоа в среща от отложения 11-ти кръг на италианската Серия "А". Това бе и втори пореден успех за "синьо-черните" в шампионата. Точен за "нерадзурите" бе Юто Нагатомо в 67-ата минута. За втори пореден мач той попадна сред голмайсторите за тима на Клаудио Раниери. След като се разписа срещу Фиорентина (в събота), сега японецът донесе победата на Интер с единственото попадение в тази среща.

Влезлият като резерва Рики Алварес се отчете с асистенция. Домакините имат повод да съжаляват, тъй като в последните минути Жулио Сезар на няколко пъти показа класа и спаси своя тим от равенство.

Дженоа – Интер 0:1

0:1 Нагатомо 67

Дженоа: Фрей, Даинели, Гранквист, каладзе, Место, Морети, Роси, Велосо, Констант (Янкович – 60), Меркел (Карачоло – 75), Зе Едуардо (Прато – 51)

Интер: Жулио Сезар, Лусио, Самуел, Санети, Нагатомо, Тиаго Мота, Камбиасо, Фараони (Алварес – 46), Поли (Оби – 69), Пацини, Милито (Форлан – 82)