Интер без проблеми срещу Каляри (видео)

Интер победи Каляри с 2:1 в двубой от 12-тия кръг на Серия А, игран на "Джузепе Меаца". Това е третия успех в италианския шампионат момчетата на Клаудио Раниери. "Нерадзурите" се изкачиха до 16-то място във временното класиране.

Попаденията за Интер паднаха през второто полувреме и са дело на Тиаго Мота и Филипе Коутиньо. За "рособлу" се разписа Хоакин Ларивей в самия край на мача. Домакините могат да съжаляват, че не взеха по-убедителна победа след като удариха две греди през първата част.

В 54-ата минута Алварес центрира от фаул, Пацини отклони топката към Тиаго Мота, който без проблеми откри резултата от близка дистанция. В 60-тата минута Коутиньо получи топката на границата на наказателното поле и с много хубав удар матира Агаци за 2:0. В 89-ата минута Ларивей се разписа, след като отклони във вратата удар на свой съотборник и по този начин оформи крайния резултат.