Лацио проявява интерес към Хамес Родригес
Италианският Лацио проявява интерес към колумбийския плеймейкър Хамес Родригес, съобщава журналистът Руди Галети.
Според информацията ръководството на римския клуб проучва възможността да привлече 35-годишния футболист през летния трансферен прозорец. Засега не са започнали официални преговори, но Хамес е сред разглежданите варианти за подсилване на халфовата линия.
Настоящият договор на Родригес с мексиканския Клуб Леон е до края на 2026 година. През миналия сезон той изигра 26 мача във всички турнири, като отбеляза три гола и направи осем асистенции.
През кариерата си Хамес Родригес е носил екипите на Порто, Монако, Реал Мадрид, Байерн Мюнхен, Евертън, Ал-Раян, Олимпиакос и Сао Пауло. Колумбиецът продължава да бъде и ключова фигура в националния отбор на страната си.
- Лацио обяви операция на Густав Исаксен
- Лацио назначи Дженаро Гатузо за старши треньор
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Гатузо поема Лацио след провала на Италия за Мондиал 2026
- Лацио изпрати Педро с победа над Пиза
- Педро напуска Лацио след края на сезона
- Рома с огромна крачка към Шампионска лига след победа над Лацио
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]