Киву: Нека спрем да се оплакваме и да морализираме
Старши треньорът на Интер Кристиан Киву призова обществеността да спре да се оплаква от ситуацията в 25-ия кръг на Серия А срещу Ювентус (3:2), където защитникът на Старата госпожа Пиер Калулу бе изгонен, след като Алесандро Бастони симулира.
"Повтарям, ето, казвам това, което виждам и мисля. Не ме интересува нищо друго. Може би има известно разочарование, но е необходимо да се приеме критиката и фактът, че водещият отбор винаги е най-мразеният.
Във футбола има плюсове и минуси от 50 или 100 години. Нека спрем да се оплакваме и да морализираме. Нашият отбор пострада в Неапол, но никой не получи отговори“, заяви Киву.
- Интер с късен опит за Зинченко
- Аз бях Меаца
- Мартинес получи неочакван поздрав за рождения си ден насред пътя
- Джузепе Марота: Няма никакви условия, при които Лаутаро Мартинес да напусне Интер
- Интер започна защитата на титлата с разгромна победа над Монца
- Интер ще започне по шампионски
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]