Даниел Малдини е близо до преминаване в шестия си италиански клуб
Даниел Малдини от Аталанта ще се присъедини към Лацио. Според инсайдера Фабрицио Романо в социалната мрежа X, отборите са близо до финализиране на сделката за наем на атакуващия халф. Източникът съобщава също, че римляните ще имат опция за пълно закупуване на играча.
Така Лацио може да се превърне в шестия клуб на 24-годишния футболист. Даниел Малдини е син на бившия защитник на Милан Паоло Малдини и внук на бившия играч и треньор на Милан Чезаре Малдини.
Малдини-младши се присъедини към Аталанта миналия февруари от Монца. Преди това той игра за Милан, където също прекара известно време под наем в Емполи и Специя.
- Каляри – Лацио: Без голове, но с контузии и червен картон
- Анонс на 26-ти кръг на Серия А
- Аталанта покори „Олимпико“ и продължи изкачването си в Серия А
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Дузпи определиха победителя между Лацио и Болоня
- Съдиите подкрепиха решението да не се присъди дузпа за Юве срещу Лацио
- Юве измъкна точката след 0:2 срещу Лацио
- Ювентус няма да има проблеми с Лацио
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]