Санети: След почивката всичко беше в черно
След снощната загуба при гостуването на Катания, капитанът на Интер Хавиер Санети изрази разочарованието си от поражението и заяви, че никой в отбора не трябва да се оправдава с отсъдената дузпа в мача, тъй като това вече няма никакво значение. Както е известно, „нерадзурите" поведоха в резултата със страхотен гол на Камбиасо през първото полувреме, но след почивката домакините успяха да отбележат два гола, единият от които след отсъдена спорна дузпа. По този начин Интер се намира в дъното на таблицата и ако днес някой от Лече, Чезена или Болоня победи, грандът от Милано ще се озове в зоната на изпадащите.
„Ние не може да се оправдаваме с дузпата, защото това вече няма никакво значение. Ние просто загубихме. През първата част се представихме много добре, но след почивката всичко бе в черно. Това е един от онези периоди, в който всичко се обърка. Разстроени сме, но аз съм сигурен, че феновете ни още повече", заяви за Sky Italia Санети.
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]