Лацио и Фиорентина не се победиха
Лацио и Фиорентина се срещнаха в мач от 19-ия кръг на италианската Серия А. Двубоят се проведе на "Стадио Олимпико“ (Рим). Мачът завърши наравно 2:2.
Полузащитникът на домакините Данило Каталди откри резултата в 52-ата минута на второто полувреме. Четири минути по-късно защитникът Робин Госенс изравни. В края на 89-ата минута нападателят Алберт Гудмундсон даде преднина на Фиорентина с дузпа. В 90+5-ата минута нападателят Педро Родригес изравни резултата с дузпа.
Фиорентина има 13 точки от 19 мача и е предпоследна, 19-та, в класирането на италианското първенство. Лацио е девети с 25 точки. Интер Милано води в класирането с 42 точки.
- Мойс Кийн измъкна Фиорентина от зоната на изпадащите
- Резултати от мачовете в Лигата на конференциите на 19 февруари:
- Фирентина с голяма крачка към 1/8-финалите на Лигата на конференциите
- От Лондон до Тоскана
- Фиорентина шокира амбициозния Комо
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Торино измъкна точката срещу Фиорентина (видео)
- Паратичи: Не съм сигурен, че базата на Тотнъм е по-добра от „Виола Парк“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]