Морати: Идеята за Ето'о ми се вижда странна
Президентът на Интер Масимо Морати коментира появилите се в средствата за масова информация съобщения, за възможността нападателя на Анжи Самуел Ето'о да се завърне в миланския гранд, подчертавайки, че не е обсъждал този въпрос с камерунеца. Той отбеляза също така, че подобна идея му се струва странна. Както е известно, вчера в италианските медии бе тиражиран слуха, че бившият играч на „нерадзурите" ще се завърне и ще играе в Интер под наем за около три месеца, с което ще помогне на отбора си в зимната част на сезона.
„Аз съм извън Милано тези дни и нищо не знам за тази история. За нея разбирам от вестниците. Реакцията на руснаците е достатъчно агресивна, но те са прави, защото никакви преговори не са водени за Ето'о. Честно казано, идеята ми се вижда много странна", цитира La Gazzetta dello Sport думите на Морати.
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Интер постави цена от 70 млн. евро на Алесандро Бастони
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Уанда Нара се срещна със Спалети години след скандала около Икарди
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
- Ди Канио разкри защо Интер падна в дербито: Те играха уплашено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]