Киву: Добре е, че удържахме и защитихме резултата
Старши -треньорът на Интер Кристиан Киву говори след мача от 7-ия кръг на Серия А, в който отборът му победи Рома (1:0).
Италия - Серия А. 7-ми кръг
"Гордея се с начина, по който момчетата се подготвят психически за тези мачове и разбират играта. Много от тях са играли два мача по 90 минути за националния отбор, така че съм доволен от това как изглеждахме на терена. Първото полувреме много ми хареса. През второто полувреме загубихме част от агресията си, а уменията на Рома също ни принудиха да се оттеглим малко. Добре е, че удържахме и защитихме резултата, опитвайки се да контраатакуваме, когато успявахме да запазим владението на топката“, цитира Киву DAZN Football.
След седем кръга от Серия А, класирането е наравно - три. Интер, Наполи и Рома имат по 15 точки.
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
- Интер оцеля срещу Комо
- Комо – Интер: Сблъсък между шампионски амбиции и мечти за Европа
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
- Касано: Лаутаро Мартинес е сред най-добрите нападатели в света
- Ранокия: Бастони едва ли ще напусне Интер
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]