Дзампарини: Наполи е по-силен от Ювентус
Президентът на Палермо Маурицио Дзампарини заяви, че Наполи има по-големи шансове за спечелване на Скудетото, отколкото Ювентус. Както е известно, „Старата госпожа" се присъедини към Удинезе на върха в класирането на Серия А, благодарение на снощната си победа с 2:0 над италианския шампион Милан. Само на точка зад лидерите обаче се намира Наполи, който в събота вечер помете Интер с 3:0 на „Джузепе Меаца".
„В момента Наполи е най-силният отбор в Италия - с много по-голяма стойност от Ювентус по отношение на техниката и силата. Те имат и най-големи възможности да спечелят титлата", заяви Дзампарини за Radio Kiss Kiss.
- Наполи обърна Лече с 2:1, Политано сложи край на голова суша от 43 мача
- Наполи ще откупи Расмус Хьойлунд от Манчестър Юнайтед
- Наполи – Лече: шампионът преследва място в Шампионска лига
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Наполи направи крачка към място в Шампионска лига
- Наполи преследва място в топ 4 срещу Торино
- Лукаку: Голът след девет месеца бе емоционален момент
- Конте: Това е сезон, който ще нося със себе си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]