Моджи: Конте е идеален за Ювентус
Лучано Моджи вярва, че от Ювентус са назначили правилния човек за нов главен треньор в лицето на Антонио Конте. Бившият генерален-мениджър поддържа мнението, че Конте добре разбира вътрешното устройство на клуба още от времето си на футболист за тима, и това ще помогне за успехите.
За програмата Yesterday, Moggi, and tomorrow Моджи каза: "Вече са налице резултати от работата на Конте; той е идеалният човек за рестарт на клуба. Ако Юве го следва и той успее да предаде своето ДНК в играчите, тогава тима ще постига все повече."
Той още заяви, че Андреа Пирло заслужава похвала извън групата на останалите: "В новия стадион, Ювентус победи Парма с 4:1, като те не се затрудниха в мача. Това илюстрира най-важното предимство в сравнение с миналия сезон - Андреа Пирло в халфовата линия."
- Бога върна Ювентус на пистата
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]