Юве бил привлечен от Манчини заради харизмата му
Ювентус може да назначи Роберто Манчини за старши- треньор.
Както съобщава Tuttosport, Манчини е един от основните кандидати за заместник на Тиаго Мота в Юве заради неговата харизма, професионален опит и умение да управлява съблекалнята.
Да припомним, че последната работа на Манчини беше в националния отбор на Саудитска Арабия, който той напусна миналата година.
На клубно ниво италианецът е работил за Лацио, Интер, Манчестър Сити, Зенит и други отбори.
Ювентус отпадна от Шампионската лига този сезон на плейофната фаза, губейки от ПСВ. В Серия А след 28 кръга тимът от Торино е на 4-то място с 52 точки.
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]