Фиорентина нае Фаджоли
Фиорентина привлече под наем полузащитника Николо Фаджоли от Ювентус, съобщиха от клуба от Серия А.
Фаджоли, който дойде през академията на Ювентус, не успя да намери място в плановете на наставника Тиаго Мота, играйки само 10 минути в последните пет мача в лигата.
23-годишният футболист прекара седем месеца извън терена през миналия сезон след наказание за нарушаване на правилата за залагане на мачове, но се завърна навреме, за да попадне в отбора на Италия за Евро 2024. Той има седем мача за националния отбор.
Фиорентина е шести в класирането на Серия А и приема Интер Милано в четвъртък, но Фаджоли няма да бъде на разположение, тъй като това е продължение на прекратения мач през декември след колабирането на полузащитника Едоардо Бове в 17-ата минута.
Фаджоли ще може да играе в следващия мач, който е срещу същия противник на "Сан Сиро" в понеделник.
- Аталанта се справи с Фиорентина за първи успех при новия си треньор
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Двама от Челси могат да продължат в Серия А
- Ваноли: Трябва да се върнем към основите
- Новите треньори на Дженоа и Фиорентина дебютираха с реми
- Ваноли: Осъзнавам, че сега не е време за празнуване
- Ваноли: Уверен съм, че с упорита работа ще успеем
- Ваноли оглави Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]