Наполи е готов да продаде Осимен на Ман Юнайтед по-евтино
Наполи е готов да продаде нападателя Виктор Осимен на Манчестър Юнайтед, който се интересува от нигерийския футболист, при условие че Червените дяволи не се намесват в трансфера на крилото Алехандро Гарначо в неаполитанския клуб. Информацията е на Spazio Napoli.
Според източника, ако манкунианците се съгласят, Наполи е готов да продаде Осимен на Манчестър Юнайтед за по-малко от 75 милиона евро.
По-рано в медиите се появи информация, че италианският клуб предлага на "червените дяволи" 60 милиона евро за Гарначо.
Този сезон Осимен играе за Галатасарай под наем. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 75 милиона евро.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]