Индзаги: В такива мачове никога не е лесно
Старши- треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира победата с 2:0 над Аталанта в полуфинална среща от турнира за Суперкупата на Италия.
"Играхме много добре. Показахме се като отличен отбор и в двете полувремена. Бяхме концентрирани и действахме технично. След почивката трябваше да поведем с 3:0 и да решим всичко, но не мога да критикувам момчетата. Поздравявам ги и съм много доволен от представянето им.
В такива мачове никога не е лесно, но демонстрирахме целеустременост. Трудно е, когато имаш мач на всеки 3-4 дни, но ние надскочихме очакванията“, започна Индзаги.
"Дъмфрис? Той винаги е вкарвал голове за Интер и за националния отбор на Нидерландия. Разполагаме със защитници, които са способни да завършват атаките. Лаутаро беше полезен, въпреки че не успя да се разпише. Карнезеки спаси няколко негови удара по невероятен начин.
Не знам дали Маркюс Тюрам ще играе във финала. Той ми каза, че е почувствал дискомфорт в адуктора и веднага решихме да го сменим“, завърши Симоне Индзаги.
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
- Феновете на Интер не могат да посещават три гостувания на отбора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]