Балотели е пред завръщане в Серия А
Бившият нападател на миланските клубове Интер, Милан и италианския национален отбор Марио Балотели е близо до завръщане на Апенинския полуостров. Това съобщи Sport Mediaset.
Според източника 34-годишният играч е близо до подписване на договор с Дженоа. Очаква се скоро страните да обявят сключването на споразумението до края на настоящия сезон.
В момента нападателят е свободен агент. Последният клуб на Балотели бе турският Адана Демирспор, за който той изигра 16 мача и отбеляза 7 гола през миналия сезон.
- Милан договори Сьорлот и постигна устна договорка с Горецка
- Милан - Ювентус: Без победител
- Интер ще прегази Торино
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Верона и Лече не се победиха в напрегнат сблъсък без голове
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- Парма се спаси, Пиза е на прага на изпадането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]