Кварацхелия се разбра с ПСЖ
Крилото на Наполи Хвича Кварацхелия се разбра за условията на договор с ПСЖ. Това съобщава La Gazzetta dello Sport.
Според източника, страните са се договорили за петгодишен договор, според който футболистът ще получава по 7.5 милиона евро на година. Отбелязва се, че неаполитанците не искат да пуснат играча.
Припомняме, че по-рано агентът Мамука Джугели, представляващ интересите на грузинския футболист, обяви желанието на своя клиент да напусне Наполи, за да премине в отбор, който играе в Шампионска лига. Джугели каза още, че Хвича има оферта от ПСЖ. Настоящият договор на Кварацхелия е до лятото на 2027 г.
Кварацхелия играе за Наполи от 2022 г. През сезон 2022/2023 той стана шампион на Италия с отбора, а също така бе признат за най-полезния играч в Серия А и най-добрия млад играч в Шампионската лига.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]