Лацио иска Грийнууд
Лацио предприема сериозни стъпки за привличане на полузащитника на Манчестър Юнайтед Мейсън Грийнууд, съобщава италианският журналист Алфредо Педула.
По-рано в медиите се появи информация за интерес към 22-годишния футболист от страна на Ювентус, Валенсия и Фенербахче.
Грийнууд прекара миналия сезон под наем в Хетафе. Англичанинът изигра 36 мача, вкара 10 гола и направи шест асистенции.
Грийнууд е продукт на Манчестър Юнайтед и е извървял пътя си от академията до основния отбор. Настоящият трудов договор на играча с английския клуб е до лятото на 2025 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 25 милиона евро.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]