Интер е готов да продаде един от лидерите си
Интер планира да продаде Дензъл Дъмфрис преди договорът му да изтече следващата година. Това съобщава La Gazzetta dello Sport.
През зимата страните не можаха да се споразумеят за удължаване на договора поради разлики в заплатата: играчът поиска 5,5 милиона евро, клубът предложи 4 милиона.
По-късно исканията на играча бяха намалени до 5 милиона, но до споразумение така и не се стигна. Сега Интер е готов да продаде Дъмфрис за 25-30 милиона евро, за да не го загуби безплатно.
Астън Вила вече направи оферта, но Интер се надява Манчестър Юнайтед също да се интересува от играча, тъй като мениджърът Ерик тен Хаг го иска в състава си.
- Барселона започна преговори за Бастони – сделката набира скорост
- Чалханоглу: Благодарен съм на Интер и Киву
- Интер и Бастони са готови да устоят на натиска на Барса
- Интер следи ситуацията с Каземиро преди лятото
- Чалханоглу разкри разликите между Киву и Индзаги в Интер
- Барселона готви офанзива за Алесандро Бастони
- Интер изпусна победата срещу Фиорентина и стопи аванса си на върха
- Kиву: Не трябва да мислим за грешките на другите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]