Паоло Санети оглави Верона
Италианският специалист Паоло Санети стана старши -треньор на Верона. Това съобщи официалният сайт на клуба.
Верона съобщава, че клубът е поверил ръководството на първия отбор на Паоло Санети, който се присъедини към "жълто-сините" до 30 юни 2025 г. с опция за удължаване на договора му за втора година.
"Верона сърдечно приветства треньора Паоло Санети и всички членове на неговия екип и му желае всичко най-добро в работата“, се казва в изявление на клуба.
Предишната работа на 41-годишния Паоло Санети бе Емполи, който той напусна през 2023 г.
Верона зае 13-о място в класирането на италианското първенство за сезон 2023/2024. Отборът събра 38 точки в 28 мача. Интер стана шампион на Италия (94).
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Наполи ще запише трудна победа над Ювентус
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Рулетката на дузпите прати Наполи на 1/4-финал за Купата
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Милан преговаря с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]