Наполи намери заместник на Осимен в Палас
Наполи преговаря с 26-годишния централен нападател на Кристъл Палас Жан-Филип Матета, съобщава L'Équipe.
Според източника, ръководството на неаполитанския клуб вижда Матета като заместник на нигерийския нападател Виктор Осимен, който според последните публикации в медиите ще напусне Наполи това лято.
Подчертава се, че Осимен е по-близо до преминаване в някой от клубовете от английската Висша лига, отколкото до ПСЖ, с когото активно се свързваше от слухове през последните месеци.
Припомняме, че през този сезон Матета взе участие в 38 мача във всички турнири, в които отбеляза 16 гола и четири асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2026 г. Според информация на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 10 милиона евро.
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]