Интер и Наполи разделиха точките
Днес, 18 март, завърши мачът от 29-ия кръг на Серия А между Интер и Наполи. Мачът се игра на стадион "Сан Сиро" (Джузепе Меаца) в Милано (Италия) и завърши при резултат 1:1.
В 43-ата минута защитникът на Интер Матео Дармиан откри резултата в срещата. В 82-ата минута защитникът на Наполи Жезуш изравни.
След 29 кръга на италианското първенство Интер събра 79 точки и е на първо място. На свой ред след подобен брой кръгове в Серия А Наполи спечели 45 точки и е на седмо място.
Този сезон отборите се срещнаха в 14-ия кръг на италианската Серия А. В този мач отборът на Милано победи Наполи с резултат 3:0. Отборите играха помежду си и във финала за Суперкупата на Италия, където Интер също спечели (1:0).
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Комо и Интер ще оставят всичко за реванша
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]