Наказаха Индзаги за един мач
Старши- треньорът на Интер Симоне Индзаги няма да бъде на скамейката за двубоя срещу Рома в събота. Наставникът бе наказан за един мач след поведението си по време на дербито с Ювентус. Той получи пети жълт картон от началото на сезона за постоянното напускане на техническата зона.
“Ядосан съм, коментира Индзаги жълтия си картон. - Често съм го заслужавал, но този път “не". Това бе голямо дерби, толкова емоционален мач. Играчите се държаха перфектно. За съжаление, излязох няколко пъти от техническата зона. Разочарован съм, но по-добре аз, отколкото някой от играчите".
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]