Бастони може да пропусне мача за Суперкупата
Централният защитник на Интер Алесандро Бастони рискува да пропусне финалния мач за Суперкупата на Италия. Това съобщава Football Italia.
Според източника в неделя, 21 януари, футболистът не е успял да завърши тренировката на отбора поради контузия. По време на някои упражнения защитникът почувства дискомфорт.
През този сезон Бастони изигра 21 мача за Интер във всички турнири, в които не бе ефективен. Договорът на играча с миланския клуб е валиден до края на юни 2028 г. Приблизителната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 60 милиона евро.
Интер ще се изправи срещу Наполи във финала за Суперкупата. Двубоят е на 22 януари, понеделник.
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]