Официално: Джибрил Сисе подписа за Лацио
Лацио обяви привличането на Джибрил Сисе от Панатинайкос. Нападателят ще се присъедини към тима днес вечерта, когато ще пристигне в Италия за последни формалности по трансфера. На официалния сайт на тима обявиха, че медицинските прегледи на футболиста ще се състоят в Рим.
Сисе, на 29 години, ще се присъедини към италианците за подготовката преди сезона. Цената на трансфера още не е оповестена, но според информациите тя е около 6 милиона евро. Бившият играч на Ливърпул е подписал 4-годишен контракт, който ще му носи 2.1 милиона годишно. Президентът на Лацио Клаудио Лотито каза пред пресата: "Сега Лацио има огромно качество и ще го покаже на терена. Всички играчи имат качества и Сисе няма търпение също да покаже на какво е способен."
- Мак Алистър може да напусне Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Жегата ще е еднаква за всички на Мондиал 2026
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Джон Тери: Надявам се Ливърпул да съжалява, че не назначи Шаби Алонсо
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Дарвин Нунес мечтае за завръщане в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]