Меси отказа да участва в шоу заради Карагър
Нападателят на Интер Маями Лионел Меси отказа предложение на CBS Sports да участва в тяхното студио в Маями, посветено на анализи на мачове от Шампионска лига, поради присъствието на бившия защитник на Ливърпул Джейми Карагър в програмата. Това съобщава Daily Mail с позоваване на водещата на шоуто Кейт Ебдо.
Съобщава се, че CBS Sports е изпратил официална покана до аржентинския клуб Интер Маями той да присъства на програмата. Меси обаче отказа тази оферта заради участието на бивш футболист на английския тим в шоуто.
Да припомним, че през 2022 г. Карагър каза, че аржентинският нападател го е нарекъл "магаре“ в лична кореспонденция, след като англичанинът разкритикува преминаването на Меси в Пари Сен Жермен.
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
- Прокуратурата на FIGC: Разпространяват се неверни твърдения по случая с Роки
- Интер запазва мълчание след скандала с Роки, но вътрешно е „шокиран“
- Киву отклони коментарите за съдийския скандал в Италия
- Интер изпусна победата срещу Торино и отложи празненствата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]