Sky Sport: Малага отправи оферта към Снайдер
Испанският Малага е предложил 35 милиона евро за полузащитника на Интер Уесли Снайдер, съобщава новината Sky Sport24, позовавайки се на думите на известният консултант по трансфери Ернесто Бронцети. Както е известно, бъдещето на холандеца в отбора - победител през 2010 година в Шампионската лига е предмет на интензивни спекулации, според които, фаворит за подписа на Снайдер се смята, че е шампиона на Англия Манчестър Юнайтед.
„Мой приятел, който държи верига ресторанти, включително и един близо до Малага, който се управлява от брат му, потвърди пред мен, че е разбрал от изпълнителните директори на Малага, че клуба е отправил оферта от 35 милиона евро за Снайдер. Той ми каза, че тази вечер има друга среща в този ресторант, на която трябва да присъства и агента на играча", цитира Sky Sport24 думите на Бронцети.
По-рано през седмицата, старши треньорът на Интер Жан Пиеро Гасперини призна, че Снайдер може да напусне клуба през това лято.
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
- Интер оцеля срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]