Алегри: Интер е фаворит в битката за Скудетото
Старши -треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри говори за това кои отбори според него ще бъдат основните претенденти за златните медали в италианското първенство.
"В един мач може да се случи всичко. Разбира се, Интер е фаворит в битката за Скудетото заедно с Милан и Наполи.
Проектът на Интер бе изграден с поглед към спечелването на Скудетото. Рано е да се говори за това, но те са фаворити този сезон. И трябва да се опитаме да останем в топ 4 и преди всичко да си осигурим предимство пред петото място“, заяви Алегри.
В момента Интер е лидер в класирането на Серия А с 31 точки. На второ място е Ювентус, който има две точки по-малко.
- Еспозито: Нощи, за които мечтаеш от дете
- Ювентус поиска оставката на шефа на съдиите
- Киву: Направихме необходимото, за да спечелим
- Съдийските експерти определиха като грешка изгонването на Калулу
- Защо Калулу бе изгонен в мача с Интер?
- Спалети бойкотира пресконференцията след мача с Интер
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]