Дербито на Рим остана без голове
Дербито на Вечния град между Лацио и Рома завърши без голове - 0:0. Двубоят бе част от програмата на 12-тия кръг на Серия А, след който и “орлите", и “вълците" остават извън топ 6.
Двата тима определено са правили и по-интересни мачове. В 5-ата минута Лукаку нанесе опасен удар с глава, но над вратата. В 13-тата минута Кристанте насочи топката зад гърба на Проведел, но голът правилно не беше признат заради засада на халфа на Рома.
В средата на полувремето мощен изстрел на Луис Алберто от дистанция спря в левия стълб на Патрисио. Малко след това Патрисио от самата голлиния изби удар на Романьоли с глава.
След почивката положенияха бяха по-малко, като по-интересно бе на трибуните, където враждата между феновете бе очевидна.
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- И Масара напусна Рома?
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Рома се раздели с Клаудио Раниери
- Рома под финансов натиск: Анхелиньо сред вероятните продажби през лятото
- Рома се насочва към Фратези за подсилване на халфовата линия
480