Интер се интересува от шведски талант
Интер има желание да увеличи дълбочината си в централната халфова линия, заради което се заинтересува от шведския халф на Юргорденс Лукас Бергвал.
Според информация на журналиста Матео Морето, 17-годишният полузащитник се намира на трансферния радар на "нерадзурите".
През този сезон Бергвал доказа, че е жизненоважен актив за сегашния си клуб, тъй като записа 17 мача досега и вкара два гола. Той също така е изиграл значително количество мачове в шведския национален отбор U19, показвайки зрелостта си да се появи на световната сцена.
Тъй като договорът на 17-годишния играч изтича през лятото на 2025 г., Интер се надява да привлече младия швед на "Сан Сиро" през предстоящото лято срещу ниска сума.
Въпреки това, неговата безупречна способност за подаване и визия привлякоха други кандидати от Серия А, един от тях беше Удинезе, който е известен с това, че успешно работи с млади таланти.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]