Де Лаурентис: За щастие, Луис Енрике ни отказа
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис заяви, че миналото лято се е свързал с треньора на ПСЖ Луис Енрике и треньора на Болоня Тиаго Мота, като им е предложил да ръководят неаполитанския клуб, но експертите са отказали това предложение.
"Мога да разкрия, че се обадих на Луис Енрике през юни, но за щастие той искаше да води ПСЖ – вижте резултатите му в този отбор сега! Говорихме и с Тиаго Мота през юни, но той не пожела да дойде при Спалети след неговите резултати“, заяви Де Лаурентис.
- Наполи отказа първата оферта на Нотингам Форест за защитник
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]