Снайдер: Интер може да победи всеки
Бившият полузащитник на Интер Уесли Снайдер сподели мнението си за играта на "нерадзурите" под ръководството на Симоне Индзаги .
"От вечерта, когато Интер игра с Манчестър Сити във финала на Шампионска лига, той придоби още повече увереност в себе си и осъзна, че с представянето си може да победи всеки съперник. Не съм изненадан от това, защото клубът има стабилна структура, но останалите успехи са заслуга на силния и подготвен треньор Симоне Индзаги. Вярно е, че играчи, които влязоха в историята на клуба, напуснаха отбора, но трансферната кампания бе проведена внимателно. Индзаги намери баланс между стари и млади играчи“, заяви Снайдер.
Припомняме, че след четири кръга от Серия А Интер натрупа 12 точки и в момента е на първо място в класирането.
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]