Балотели: Не знам дали ще се върна в Серия А
Италианският нападател Марио Балотели сподели дали очаква да се завърне в италианския национален отбор.
"Не знам дали ще приема друго предизвикателство, защото имах много разочарования. Но аз не казвам не.
Завръщане в италианското първенство? Не знам. Искам да играя. Сега имам някои проблеми в Сион, но те могат да бъдат решени“, заяви Балотели.
Припомняме, че 32-годишният Балотели стана играч на Сион през август 2022 г., преминавайки от турския Адана Демирспор. Споразумението между страните изтича през 2024 г.
Преди това Балотели е играл за Монца, Бреша, Марсилия, Ница, Ливърпул, Милан, Манчестър Сити и Интер. Има и 36 мача за националния отбор на Италия.
- Паоло Малдини е фаворит за технически директор на Италия, чакат отговора му
- Милан оценява Рафаел Леао на 60-70 милиона евро
- Американска компания придоби 80% от Фрозиноне след завръщането на клуба в Серия А
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Алесандро Диаманти пое Чезена
- Фиорентина привлече бразилския талант Виери Сантос от Гремио
- Лацио обяви операция на Густав Исаксен
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]