Интер скоро ще приключи сделката за Самарджич
Интер скоро ще сключи сделка за трансфера на 21-годишния полузащитник на Удинезе Лазар Самарджич, съобщава инсайдерът Фабрицио Романо в своя акаунт в Twitter.
Според източника, скоро ще се състои финалната среща между представителите на клубовете, на която ще бъдат уточнени последните детайли по трансфера на сръбския футболист от немски произход. Припомняме, че по-рано бе съобщено, че цената на трансфера ще бъде 15 милиона евро, освен това 20-годишният полузащитник на Интер Джовани Фабиан ще потегли в обратната посока. "Черно-сините" ще имат опцията да откупят играча обратно.
През сезон 2022/2023 Самарджич има 39 мача за Удинезе във всички турнири, в които отбеляза пет гола и даде четири асистенции. Договорът на играча с настоящия клуб е валиден до края на юни 2026 г. Приблизителната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 14 милиона евро.
- Италианска рулетка
- Флик е блокирал трансфера на Бастони в Барселона
- Интер навакса два гола пасив срещу Болоня в зрелищно 3:3
- Анонс на последния кръг на Серия А
- Барселона се отказа от трансфера на Бастони
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Интер следи Араухо, но трансферът изглежда почти невъзможен
- Тиаго Мота е близо до завръщане, три клуба се борят за него
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]