Юве обмисля бъдещето на Влахович
Техническият директор на Ювентус Торино Кристиано Жинтоли говори за бъдещето на нападателя Душан Влахович и полузащитника Пол Погба в отбора, като отбеляза, че и на двамата се разчита като играчи на "старата дама“.
"Влахович? Вече казах, че ако има сериозни и големи предложения за него, ще ги оценим, но Ювентус залага много на Душан.
Погба? Той ще се завърне в отбора след трудна година, но има голямо желание и го чакаме. Очакваме той да води отбора зад себе си“, цитира Жинтоли официалният Twitter на Ювентус.
По-рано в медиите се появи информация за интерес към Влахович от френския ПСЖ. Погба привлече вниманието на саудитските клубове.
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло
- Юве готви удар с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]