Ал-Насър и Интер отново преговарят за Брозович
Саудитският клуб Ал-Насър и италианският Интер са подновили преговорите за трансфера на полузащитника Марчело Брозович, според сайта на Джанлука Ди Марцио.
По-рано бе съобщено, че трансферът няма да се осъществи, тъй като нито самият играч се е съгласил с трансфера, нито клубът е доволен от предложената цена (15 милиона евро вместо исканите 23 милиона евро). Трансферът на полузащитника в Барселона беше очакван, но испанският клуб все още не може да си позволи да подпише с хърватина.
Сега преговорите са подновени. Ал-Насър предлага 17 милиона евро
През сезон 2022/2023 в Серия А Брозович участва в 28 мача, като вкара три гола и направи пет асистенции. Преди да премине в Интер през сезон 2014/2015, Брозович игра за Динамо Загреб. Общо футболистът има 369 изиграни мача в националните първенства.
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]