Снайдер: Защо трябва да напускам?
Уесли Снайдер отхвърли окончателно всички догадки, че той може да напусне италианския гранд Интер през лятото. Както е известно, холандецът е силно свързан с преминаване в Манчестър Юнайтед и Челси, но днес той успокои всички фенове на „нерадзурите", заявявайки, че остава „Джузепе Меаца" и през следващия сезон, тъй като се чувства щастлив в Милано.
„В Интер цари една семейна атмосфера, която създава всички предпоставки да се стремим към върха. Град Милано е невероятен - той е живописен, пълен с елегантност и аз го обичам. В момента съм много щастлив тук и не виждам защо трябва да напускам", заяви Снайдер за официалният сайт на Интер.
Уесли Снайдер се присъедини към „нерадзурите" през лятото на 2009 от Реал Мадрид по изричното настояване на Жозе Моуриньо. Холандецът се утвърди като един от водещите футболисти на клуба и имаше основен принос за спечелването на Скудетото, Шампионска лига и Купата на Италия.
Контрактът на Снайдер с носителя на Купата на Италия изтича през лятото на 2015.
- Джон Стоунс: Искаме да напишем нови глави в историята на Интер
- Давиде Фратези ще премине медицински прегледи в Лацио
- Луис Енрике не е убеден в трансфер в Рома, Интер чака 30 млн. евро
- Интер отново се насочи към Джед Спенс
- Интер готви оферта от 35 милиона евро за Къртис Джоунс
- Интер победи Манчестър Сити след дузпи в контрола в Хонконг
- Официално: Интер привлече Джон Стоунс до 2028 година
- Джузепе Марота: Серия А трябва да се върне на върха с идеи, а не с пари
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]