Моуриньо: ПСЖ не са говорили с мен
Старши -треньорът на Рома Жозе Моуриньо отговори на въпрос дали е получил обаждане от ПСЖ за предложение да води френския клуб.
"Ако ме търсят, те не са ме намерили, защото не са говорили с мен“, заяви Моуриньо пред Sky Sports Italia.
Моуриньо и преди е бил двусмислен относно интереса на ПСЖ, като различни източници твърдят, че преговорите на парижани с 60-годишния португалец са в напреднал етап.
Моуриньо води Рома от лятото на 2021 г., а през сезон 2021/2022 отборът заедно с него стана първият победител в Лигата на Конференциите. Договорът на португалеца с римляните е валиден до края на сезон 2023/2024. Този четвъртък, 11 май, Рома ще се изправи срещу Байер Леверкузен в първиполуфинал на Лига Европа.
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]