Морати: Интер все още е по-силен от Милан
Съпругата на президента на Интер Масимо Морати заяви, че „нерадзурите" все още са по-добрия отбор от Милан, независимо от това че „росонерите" спечелиха Скудетото. Както е известно, воденият от Алегри отбор в събота завърши наравно с Рома и по такъв начин успя да спечели титлата в Италия за първи път от 2004 година насам, с което сложи край на петгодишната хегемония на Интер.
„Интер все още е по-добър от Милан. Може би нещата не вървяха по определен начин, защото участваха в много и различни турнири, което оказа влияние върху подготовката им. Но ние сме световни шампиони и сме в правото си да се възползваме от това. Ние също сме спечелили пет поредни титли в Серия А и никой не може да ни ги вземе", заяви Мили Морати за Il Giorno.
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Голове на Бони и Диуф изпратиха Интер в полуфиналите за Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]