Индзаги: След мача с Байерн знаехме, че ще трябва да търпим
Старши- треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира победата на отбора си в мача от 6-ия кръг на Серия А срещу Торино. Срещата завърши при резултат 1:0. Специалистът отбеляза важността на победата след поражението в Шампионска лига от Байерн Мюнхен.
"Това е много важна победа, ние се стремихме към нея. След мача с Байерн знаехме, че ще трябва да търпим. Така бе, изтърпяхме. Хареса ми начина, по който нашите играчи се бориха, те бяха пълни с решителност. Трябваше да се печелят такива мачове.
Сега ни трябва резултат, победа. Такива резултати дават чувство за собствено достойнство. От това растем. А за отбора това е от фундаментално значение“, заяви Индзаги.
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]