Пиоли: Имам изключителни играчи
Старши -треньорът на Милан Стефано Пиоли говори за победата над Интер с 3:2 в мач от 5-ия кръг на Серия А.
"Мачът бе важен. Противниците ни искаха да ни победят, но ние играхме като голям отбор 70 минути. След това се отпуснахме.
Имам изключителни играчи, които имат огромна енергия. Щастлив съм. Четем добре играта. Не форсирахме нещата. Харесва ми, когато отборът играе зряло. Подхождахме към всяка една битка с правилния гняв".
Относно Леао
"Мисля, че за да се развиваш, трябва да имаш талант и интелигентност. Рафа го има. На младите трябва да се даде време да правят грешки и да се учат. Той е важно оръжие за отбора“, заяви Пиоли.
- Рубен Аморим: Не можем да решим всички проблеми само с един трансферен прозорец
- Милан – Венеция: Аморим търси първа победа на „Сан Сиро“
- Рубен Аморим: Понякога идва моментът, когато е по-добре да преминеш в друг клуб
- Милан и Галатасарай постигнаха споразумение за трансфера на Рафаел Леао
- Рафаел Леао е близо до Галатасарай, но има оферта и от Астън Вила
- Галатасарай е близо до сделка с Милан за Рафаел Леао
- Сисе избра Милан пред ПСВ: Почти всичко бе готово, но щом Милан се появи, промених решението си
- Вивиано впечатлен от Аморим: Милан избра силен старши треньор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]