Ювентус иска Бензема
Ювентус са готови за множество летни покупки. Като последна тяхна цел се заформи напдателят на Реал Мадрид Карим Бензема. Бианконерите изстрадаха труден сезон и заемат 7-ма позиция в Серия А. Шансовете за класиране в Шампионска лига изглеждат твърде нищожни. Tuttosport разкри, че Джон Елкан, който държи най-голям дял от клуба, ще разполага с крупни суми за летни покупки, които ще помогнат на "Старата госпожа" да преодолее шока.
Според информациите Юве ще разполагат с над 100 милиона евро за летни попълнения. Като главна цел се явява Карим Бензема, нужен на италианците за да освежи атаката със скорост и чудесни завършващи удари. Французинът се присъедини към Мадрид през 2009 от Лион. Но поради наличието на Роналдо, Игуаин и Адебайор неговите появи на терена може да се ограничат. Поради контузията на Игуаин Бензема набра игри зад гърба си и този сезон вкара 22 гола, което е достатъчно за Юве, за да го искат в тима си.
- Спалети обмисля тактическа промяна в Ювентус
- Бонучи: Мечтая да бъда треньор, учил съм се от Гатузо, Конте и Алегри
- Шестима от Юве не влизат в бъдещите планове на Спалети
- Калулу: По-добре да не говорим за инцидента с Бастони
- Окан Бурук: Направихме страхотен обрат
- Бастони се извини
- Киву: Нека спрем да се оплакваме и да морализираме
- Спалети: Ще се опитаме да изкачим тази планина
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]