Мартинес: Това е само началото
Аржентинският нападател на Интер Лаутаро Мартинес сподели емоциите си след първия гол за сезон 2022/2023, който падна в мача от 2-ия кръг на италианското футболно първенство със Специя (3:0).
"Това бе грандиозно. Въпреки факта, че срещу нас имаше активен отбор, упражняващ натиск, успяхме да свършим страхотна работа. Шест точки вече са в джоба, но това е само началото. Радвам се, че Лукаку се върна. С него всичко е по-лесно и той също е щастлив", заяви Мартинес.
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]