Икарди може да премине в Монца
29-годишният нападател на Пари Сен Жермен Мауро Икарди може да продължи кариерата си в италианския Монца, собственост на мултимилиардера Силвио Берлускони, съобщава журналистът Николо Шира на страницата си в Twitter.
Според източника, Силвио Берлускони лично е заинтересован от трансфера на играча. Съобщава се, че Икарди не влиза в плановете на новия старши -треньор на ПСЖ Кристоф Галтие, така че парижани са готови да разгледат предложения за трансфер на аржентинеца.
Според журналиста преходът е възможен само под формата на наем, както и ако ПСЖ е готов да плати голяма част от заплатата на Икарди.
Припомняме, че през сезон 2021/2022 Монца зае четвърто място в италианската Серия В, след което успя да спечели плейофите за правото да играе в горната дивизия.
Договорът на Икарди с ПСЖ е до края на сезон 2023/2024. Transfermarkt оценява пазарната му стойност на 22 милиона евро.
- Лацио ще стане вторият клуб, който ще бие камбаната на Уолстрийт
- Лукаку се готви за завръщането си
- Експерт: Голът на Пулишич трябваше да остане
- Гасперини: Все още ни липсва нещо в последния пас
- Милан продължи със Селемакерс
- Фиорентина обмисля уволнението на Паоло Ваноли
- Алегри: Трябва да започнем да допускаме по-малко голове
- Де Роси: Звучи нелепо, но играхме добре
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]