Милан може да удължи с Ибра
Нападателят на Милан Златан Ибрахимович може да удължи договора си с "росонерите". Клубът е готов да му предложи споразумение за период от една година, информира журналистът Николо Шира в Twitter.
Според източника, Ибрахимович все още не е отговорил на предложението на Милан. Клубът е готов да плати 2,5 милиона евро на 40-годишния швед. При отказ да продължи футболната си кариера, Златан може да започне работа във фирмата на покойния агент Мино Райола.
Припомняме, че "росонерите" спечелиха шампионата на Италия за първи път от сезон 2010/2011. Отборът стана шампион на Италия за 19-ти път в историята. По този показател Милан настигна Интер. Ибрахимович изигра 23 мача през този сезон в Серия А, отбеляза осем гола и даде три асистенции.
- Милан пречупи Пиза
- Милан ще прекърши Пиза
- Нкунку: Не съм мислил да напускам Милан
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Милан поглежда към Жезуш
- Нкунку: Франция може да има три национални отбора
- Нкунку: Добре е за Милан, че Майнян остава
- Мистерията около Матета се задълбочава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]