Липи: Милан ще спечели титлата в Серия А
Бившият селекционер на Италия Марчело Липи сподели мнението си за битката за титлата в Серия А.
"През последните два месеца мислех, че Интер може да го направи. Те сякаш бяха фаворити, по-ядосани, решителни, но мачът в Болоня промени всичко. Сега Милан има предимство. Две точки предимство и най-добър резултат от лични срещи. Мисля, че Милан ще бъде победител. Харесвам Пиоли, той е практичен треньор със страхотна организация. Той дава спокойствие на отбора, донякъде си приличаме.
Не мисля, че Интер играе старомоден футбол. Индзаги управлява добре ресурсите си. Той направи грешка в срещата с Болоня, но Интер наложи битка на всеки топ отбор“, заяви Липи за La Gazzetta dello Sport.
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Милан задържа Алегри! „Росонерите“ му готвят нов договор и по-висока заплата
- Томори: Пулишич е подценяван, а дербито с Интер е нещо, което трябва да се изживее
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]