Лацио се реваншира на феновете за загубата от Рома (видео)
Лацио записа труден, но важен успех с 2:1 над гостуващия Сасуоло в двубой от 31-ия кръг на Серия А. Благодарение на този успех столичният гранд отново излезе пети във временното класиране. "Римските орли“ забравиха кошмарната загуба от Рома преди паузата за националните отбори с 0:3 и отново се върнаха към победите.
След силно начало на Сасуоло, при което Траоре и Скамака направиха пропуски, в 17-та минута Мануел Ладзари изведе домакините от Рим напред в резултата.
Три минути преди почивката Давиде Фратези стреля с глава, но прати топката в дясната греда на Рейна. Само шест минути след паузата Сергей Милинкович-Савич удвои за 2:0. Сърбинът беше намерен с центриране от пряк-свободен удар, а той нямаше проблем от няколко метра да прати топката в долния ляв ъгъл на вратата. В добавеното време на мача Жуниор Траоре вкара почетния гол за гостите.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Лацио и Удинезе си размениха шест гола в зрелищно реми на „Олимпико“
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Финалът за Купата на Италия ще бъде на 13 май
- Наполи подготвя план „Б“ при евентуално напускане на Конте
- Мота герой за Лацио: четири спасени дузпи пратиха „орлите“ на финал за Купата на Италия
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А